Chcesz dowiedzieć się więcej o promocji? Napisz do nas!

Którą technologię wybierasz: Endermologię czy Icoone?
W Inskin Clinic przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na zabiegi modelujące ciało!
💛Pakiet 10 zabiegów Endermologii lub Icoone za jedyne 2000 zł!💛
Zadzwoń do nas umów się na wizytę
📞 606 588 881

1. Organizatorem i wykonawcą promocji jest CT Piotr Purchała 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 10a/18, NIP: 812 183 59 20.
2. Regulamin dotyczy zakupu zabiegów, odbywających się wyłącznie w Klinice INSKIN CLINIC z siedzibą w Warszawie przy ul. Sierakowskiego 4a lok. U10, zawartych w ofercie promocyjnej Kliniki.
3. Wykupione zabiegi nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Klinika Inskin Clinic, dopuszcza możliwość zamiany wykupionych zabiegów na inne zabiegi z oferty kosmetologii technologicznej lub przekazanie ich innej osobie, z zastrzeżeniem, że podczas zamiany brane są pod uwagę ceny obowiązujące wówczas w Cenniku Inskin Clinic. Przy zamianie wykupionych zabiegów na zabiegi droższe Klient zobowiązany jest dopłacić brakującą kwotę. W przypadku zamiany na zabiegi, na urządzeniu tańszym Klinika Inskin Clinic nie zwraca różnicy w cenie.

4. W przypadku nieodwołania wizyty na 24 godziny przed jej planowanym terminem, wizyta, która stanowi część pakietu promocyjnego zostaje uznana za odbytą.
5. Istnieje możliwość zmiany terminu zabiegu promocyjnego tylko raz. W przypadku chęci ponownej zmiany terminu lub niepojawienia się na wizycie w drugim terminie, wizytę uznaje się za odbytą.