Wypadanie włosów

Co jest normą?

Fazy wzrastania i wypadania włosów są zsynchronizowane w taki sposób, aby w jednej chwili nie stracić wszystkich na raz. Fizjologicznie zdrowej osobie wypada około 100 włosów dziennie. Zdarza się jednak, że jest ich dużo więcej, a fryzura mocno się przerzedza. Powody nadmiernego wypadania włosów mogą być różne i mieć źródło zarówno w nieodpowiednim dbaniu o włosy, jak i w problemach zdrowotnych. Warto rozpoznać i jak najszybciej wyeliminować przyczynę.

Który laser najlepszy?

Przez wiele lat za złoty standard w usuwaniu tatuaży uważano lasery typu Q-Switch. Zupełnie nowe możliwości terapeutyczne stworzyło skrócenie czasu trwania impulsu świetlnego z nanosekud do pikosekund. Połączenie najwyższej na rynku mocy szczytowej z ultrakrótką ekspozycją w laserze Discovery Pico wytwarza falę uderzeniową zdolną do rozbijania barwników wszystkich kolorów w „pył”. Takie fizyczne rozdrobnienie cząsteczek umożliwia ich szybkie i efektywne wydalenie z organizmu na drodze fagocytozy.

Gwarancja sukcesu

Szybki i estetyczny efekt usuwania tatuażu wymaga indywidulnego podejścia. Stosowane przez nas metody wspomagające zapobiegają powstawaniu powikłań w postaci blizn i odbarwień.

Zalecane zabiegi