Niechciany tatuaż lub makijaż permanentny

Skóra jak przedtem

Bez względu na to, czy usuwany tatuaż to „błąd popełniony wiele lat temu w młodości” czy nieprzemyślana decyzja o makijażu permanentnym sprzed miesiąca – jego posiadacz oczekuje, że usunie go możliwie szybko i bez pozostawionego śladu. Tymczasem praktyka sprowadza się zwykle do wykonania od kilku do nawet kilkunastu zabiegów laserowych i niesie ze sobą pewne ograniczenia.

Który laser najlepszy?

Przez wiele lat za złoty standard w usuwaniu tatuaży uważano lasery typu Q-Switch. Zupełnie nowe możliwości terapeutyczne stworzyło skrócenie czasu trwania impulsu świetlnego z nanosekud do pikosekund. Połączenie najwyższej na rynku mocy szczytowej z ultrakrótką ekspozycją w laserze Discovery Pico wytwarza falę uderzeniową zdolną do rozbijania barwników wszystkich kolorów w „pył”. Takie fizyczne rozdrobnienie cząsteczek umożliwia ich szybkie i efektywne wydalenie z organizmu na drodze fagocytozy.

Gwarancja sukcesu

Szybki i estetyczny efekt usuwania tatuażu wymaga indywidulnego podejścia. Stosowane przez nas metody wspomagające zapobiegają powstawaniu powikłań w postaci blizn i odbarwień.

Zalecane zabiegi