Pozna wyjątkowe pakiety zabiegów w atrakcyjnych cenach

Typ budowy
- Gruszka

Typ budowy
- Jabłko

Skórka Pomarańczowa

Masz pytania odnośnie zabiegów lub pakietów? Napisz do nas lub skotnaktuj się pod numerem:

1. Organizatorem i wykonawcą promocji jest CT Piotr Purchała 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 10a/18, NIP: 812 183 59 20.
2. Regulamin dotyczy zakupu zabiegów, odbywających się wyłącznie w Klinice INSKIN CLINIC z siedzibą w Warszawie przy ul. Sierakowskiego 4a lok. U10, zawartych w ofercie promocyjnej Kliniki.
3. Ceny regularne zabiegów dostępne są w Cenniku w siedzibie Kliniki lub na stronie internetowej www.inskinclinic.pl, w zakładce CENNIK.
4. Ofertą promocyjną objęte są wybrane usługi, świadczone przez Klinikę Inskin Clinic w ramach jej działalności, z wykorzystaniem technologii: - Onda – trwałe wyszczuplenie i wygładzenie -Alliance – modelowanie i redukcja cellulitu -Accent Prime US + RF – konturowanie i ujędrnienie -Storz fala akustyczna – usuwanie cellulitu i zwłóknień
5. Promocje uprawniają do zakupu wybranych pakietów zabiegów w promocyjnej cenie
6. Wykupione w promocyjnym okresie zabiegi można wykorzystać do końca 2022r.
7. Usługi promocyjne można wykupić również w Recepcji Kliniki INSKIN CLINIC pod adresem: ul. Sierakowskiego 4a lok. U10, 03-711 Warszawa lub wykonując przelew na konto firmowe wraz z przesłaniem potwierdzenia zapłaty na adres e-mail: kontakt@inskinclinic.pl. DANE DO PRZELEWU: Nr konta do płatności przelewem: mBank: 31114020040000330277437409 Odbiorca: CT Piotr Purchała W tytule przelewu należy podać następujące dane: imię i nazwisko, nr telefonu, nazwa zabiegu lub usługi promocyjnej, ilość zabiegów. Przykład: „Jan Nowak, 123 456 789, maximus, 1 zabieg”.
8.Po dokonaniu płatności należy wysłać jej potwierdzenie na adres e-mail: kontakt@inskinclinic.pl . 10. Osoba, która zakupiła usługę promocyjną zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty w Klinice Inskin Clinic.
11. Rejestracja Pacjentów odbywa się: a) Osobiście w Recepcji Kliniki INSKIN CLINIC w Warszawie pod adresem: ul. Sierakowskiego 4a lok. U10 b) Telefonicznie pod nr 606 588 881 c) Za pośrednictwem kontaktu z Rejestracją poprzez adres e-mail: kontakt@inskinclinic.pl.
12. Wykupione zabiegi nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Klinika Inskin Clinic, dopuszcza możliwość zamiany wykupionych zabiegów na inne zabiegi z oferty kosmetologii technologicznej lub przekazanie ich innej osobie, z zastrzeżeniem, że podczas zamiany brane są pod uwagę ceny obowiązujące wówczas w Cenniku Inskin Clinic. Przy zamianie wykupionych zabiegów na zabiegi droższe Klient zobowiązany jest dopłacić brakującą kwotę. W przypadku zamiany na zabiegi, na urządzeniu tańszym Klinika Inskin Clinic nie zwraca różnicy w cenie.
13. Klient, który dokonał zakupu na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. Jeśli w okresie 14 dni stawi się on w Klinice w celu realizacji wykupionej usługi odstąpienie od zawartej umowy pozostaje możliwe do czasu rozpoczęcia realizacji usługi, przez który rozumiane jest wejście do gabinetu zabiegowego. Odstąpienie od umowy należy złożyć na piśmie, w siedzibie Kliniki Inskin Clinic pod adresem: ul. Sierakowskiego 4a lok. U10, 03-711 Warszawa lub na adres e-mail: kontakt@inskinclinic.pl, załączając do niego potwierdzenie dokonania zakupu. Klinika zobowiązuje się do dokonania zwrotu środków w formie przelewu bankowego w przeciągu 14 dni roboczych.
14. W przypadku nieodwołania wizyty na 24 godziny przed jej planowanym terminem, wizyta, która stanowi część pakietu promocyjnego zostaje uznana za odbytą.
15. Istnieje możliwość zmiany terminu zabiegu promocyjnego tylko raz. W przypadku chęci ponownej zmiany terminu lub niepojawienia się na wizycie w drugim terminie, wizytę uznaje się za odbytą.