Poznaj

Klinika

Za pięknem Twojej skóry stoi
nasze doświadczenie, innowacyjne
technologie i… taniec?

Znaleźć dla siebie miejsce na rynku medycyny estetycznej to nie lada sztuka. Takie jest właśnie nowopowstałe miejsce w Porcie Praskim. To nowoczesne miejsce, stworzone z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach, gdzie różnego rodzaju sztuki łączą się dla dobra pacjentów. Przeczy jakoby wszystko już było i udowadnia, że najwyższy standard usług, niebanalne wnętrza urządzone ze smakiem i technologie światowego formatu, mogą iść w parze z sympatyczną i profesjonalną obsługą. Za wyjątkowością miejsca stoją ludzie, którzy patrzą wielowymiarowo na potrzeby swoich pacjentów i dostarczają wysoce wyspecjalizowane i spersonalizowane usługi, szyte na miarę ich konkretnych problemów estetycznych.

„Inskin Clinic powstało z chęci stworzenia miejsca o wysokim standardzie technologicznym. Od początku wiedzieliśmy, że interesują nas tylko najwyższej jakości rozwiązania do pielęgnacji ciała i twarzy czy nieinwazyjnego pozbywania się problemów estetycznych skóry. Sięgamy po najlepsze urządzenia medyczne i światowe marki kosmetyczne, posiadające wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności. Ilość technologii w jakie wyposażyliśmy klinikę pozwala nam realizować jedną z naszych głównych misji – jesteśmy w stanie proponować naszym pacjentom bardzo wysoki standard usług, przy zachowaniu pełnej skuteczności i bezpieczeństwie, a przy tym w różnych, odpowiednio spersonalizowanych i dostosowanych do specyfiki ich problemu wariantach. – Katarzyna Purchała, współwłaścicielka Inskin Clinic.

Właściciele Katarzyna i Piotr Purchała z branżą beauty mają od dawna wiele wspólnego. Katarzyna od lat współprowadzi rodzinną klinikę na Warmii i Mazurach, a Piotr estetycznie… tańczy. Jest Mistrzem Polski w tańcu towarzyskim, reprezentował kraj na Mistrzostwach Świata i Europy, aktualnie sędziuje i trenuje pary sportowe. Jako zawodowy tancerz wie jak ważna jest zadbana sylwetka i zdrowe ciało. Ich wspólne podejście i rozumienie piękna w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem menedżerki kliniki, Małgorzaty Jaworskiej, w dziedzinie laseroterapii i kosmetologii hi-tech, zaowocowały powstaniem na mapie Warszawy miejsca z najlepszymi technologiami i starannie wyselekcjonowanym, wyspecjalizowanym zespołem kosmetologów i lekarzy.

Chcesz umówić się na konsultację?
Skontaktuj sie z nami!