Chcesz dowiedzieć się więcej o promocji? Napisz do nas!

Przygotuj swoją sylwetkę na lato z naszym pakietem endermologii!
10 zabiegów za 2000 zł w Inskin Clinic 💛
Zadzwoń już dziś, by zarezerwować swoje sesje
📞 606 588 881

1. Organizatorem i wykonawcą promocji jest CT Piotr Purchała 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 10a/18, NIP: 812 183 59 20.
2. Regulamin dotyczy zakupu zabiegów, odbywających się wyłącznie w Klinice INSKIN CLINIC z siedzibą w Warszawie przy ul. Sierakowskiego 4a lok. U10, zawartych w ofercie promocyjnej Kliniki.
3. Wykupione zabiegi nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Klinika Inskin Clinic, dopuszcza możliwość zamiany wykupionych zabiegów na inne zabiegi z oferty kosmetologii technologicznej lub przekazanie ich innej osobie, z zastrzeżeniem, że podczas zamiany brane są pod uwagę ceny obowiązujące wówczas w Cenniku Inskin Clinic. Przy zamianie wykupionych zabiegów na zabiegi droższe Klient zobowiązany jest dopłacić brakującą kwotę. W przypadku zamiany na zabiegi, na urządzeniu tańszym Klinika Inskin Clinic nie zwraca różnicy w cenie.

4. W przypadku nieodwołania wizyty na 24 godziny przed jej planowanym terminem, wizyta, która stanowi część pakietu promocyjnego zostaje uznana za odbytą.
5. Istnieje możliwość zmiany terminu zabiegu promocyjnego tylko raz. W przypadku chęci ponownej zmiany terminu lub niepojawienia się na wizycie w drugim terminie, wizytę uznaje się za odbytą.